685AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 685AXZ050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 685AXZ050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 685AXZ050M
Tau Wae 685AXZ050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 856744 pcs Pepa Raraunga 685AXZ050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.2 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 29.256 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 29.256 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6.8µF Nga tono Bypass, Decoupling