684PPS700K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PPS700K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 684PPS700K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 684PPS700K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 684PPS700K
Tau Wae 684PPS700K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 700VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35533 pcs Pepa Raraunga 684PPS700K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 700V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 420V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" Dia x 1.339" L (17.50mm x 34.00mm) Raupapa PPS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.9 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 0.68µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber