684MABA03KGS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684MABA03KGS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 684MABA03KGS
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 500VDC RAD
Ngā Rauemi: 684MABA03KGS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 684MABA03KGS
Tau Wae 684MABA03KGS Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 500VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67522 pcs Pepa Raraunga 684MABA03KGS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Raupapa MAB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.68µF