565MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
565MMR100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 565MMR100K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.565MMR100K.pdf2.565MMR100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 565MMR100K
Tau Wae 565MMR100K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95227 pcs Pepa Raraunga 1.565MMR100K.pdf2.565MMR100K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.327" W (26.00mm x 8.30mm) Raupapa MMR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1572-1180
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose