477SAK016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477SAK016M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477SAK016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 477SAK016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477SAK016M
Tau Wae 477SAK016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 546836 pcs Pepa Raraunga 477SAK016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa SAK Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 706 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 706 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose