477AVG016MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477AVG016MFF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477AVG016MFF
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 477AVG016MFF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477AVG016MFF
Tau Wae 477AVG016MFF Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159617 pcs Pepa Raraunga 477AVG016MFF.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa AVG
Ripple Current @ Low Frequency 215mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1500 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 15 mOhm 1500 Hrs @ 125°C Te kaha 470µF