476RSS050MSAPS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476RSS050MSAPS
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CUSTOM CAPACITOR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476RSS050MSAPS
Tau Wae 476RSS050MSAPS Kaihanga Illinois Capacitor
He Rahinga Kei te wātea 1236548 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Raupapa RSS Ratonga -
Ko te poari - Ētahi Ingoa Q11573074A
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
476PUM016M
476PUM016M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE
I roto i te taonga: 1647565 pcs
Tikiake: 476PUM016M.pdf
RFQ
476RSS016M
476RSS016M
Kaihanga: Illinois Capacitor
I roto i te taonga: 1505766 pcs
Tikiake: 476RSS016M.pdf
RFQ
476R8C
476R8C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 3.9A 44.8 MOHM