476BPS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476BPS035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 476BPS035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 476BPS035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 476BPS035M
Tau Wae 476BPS035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1183246 pcs Pepa Raraunga 476BPS035M.pdf
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua 0.138" (3.50mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa BPS
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Bi-Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 120mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga 476BPS035M
Life @ Temp. 4.938 Ohm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahua nui 47µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 4.938 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C