475RSS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475RSS035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 475RSS035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 475RSS035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 475RSS035M
Tau Wae 475RSS035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1717191 pcs Pepa Raraunga 475RSS035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa RSS Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42.328 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.328 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF