475AXZ035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475AXZ035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 475AXZ035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 475AXZ035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 475AXZ035M
Tau Wae 475AXZ035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 955185 pcs Pepa Raraunga 475AXZ035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 1572-1462-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42.33 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 42.33 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose