474PMB302KA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474PMB302KA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 474PMB302KA
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 3KVDC CHAS MT
Ngā Rauemi: 474PMB302KA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
66 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 474PMB302KA
Tau Wae 474PMB302KA Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 3KVDC CHAS MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4623 pcs Pepa Raraunga 474PMB302KA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 3000V (3kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 750V
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Raupapa PMB Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular Box
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.8 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 750V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Te kaha 0.47µF