474KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474KXM100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 474KXM100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 100V T/H
Ngā Rauemi: 474KXM100M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 474KXM100M
Tau Wae 474KXM100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4595 pcs Pepa Raraunga 474KXM100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 121.5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 352.737 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 352.737 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF