474BPS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474BPS100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 474BPS100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 474BPS100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 474BPS100M
Tau Wae 474BPS100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2308230 pcs Pepa Raraunga 474BPS100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa BPS Ripple Current @ Low Frequency 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.8mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 352.737 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 352.737 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.47µF Nga tono Audio