472MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
472MPW400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 472MPW400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 472MPW400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 472MPW400K
Tau Wae 472MPW400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198489 pcs Pepa Raraunga 472MPW400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1572-1726
472MPW400K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 4700pF Nga tono DC Link, DC Filtering
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
472821
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CRIMPER HOLDER
I roto i te taonga: 93 pcs
Tikiake: 472821.pdf
RFQ
472MWS103KT
472MWS103KT
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 10% 10KVDC AXIAL
I roto i te taonga: 6509 pcs
Tikiake: 472MWS103KT.pdf
RFQ
472MPW630K
472MPW630K
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 153256 pcs
Tikiake: 472MPW630K.pdf
47299
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER CYLNDR WAFER 72A 4.92"