397LMX200M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
397LMX200M2CD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 397LMX200M2CD
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 397LMX200M2CD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 397LMX200M2CD
Tau Wae 397LMX200M2CD Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42328 pcs Pepa Raraunga 397LMX200M2CD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LMX Ripple Current @ Low Frequency 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9404A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 637.6 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 637.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF