397KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
397KXM063M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 397KXM063M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 397KXM063M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 397KXM063M
Tau Wae 397KXM063M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254040 pcs Pepa Raraunga 397KXM063M.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 812.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.625A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 94 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 425.1 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 425.1 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose