396KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
396KXM063M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 396KXM063M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 63V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 396KXM063M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 396KXM063M
Tau Wae 396KXM063M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 63V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1139134 pcs Pepa Raraunga 396KXM063M.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 325mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 620 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.2509 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.2509 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
39690
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: SHORT PARTITION 452-SP
I roto i te taonga: 4054 pcs
Tikiake: 39690.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TEST TERMINAL STRIP 4POS
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: 3969920.pdf
RFQ
39682
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: HORIZ SHORT PARTITION 446-HSP
I roto i te taonga: 5718 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: LONG PARTITION 456/458-LP
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TEST TERMINAL STRIP, CONNECTION
I roto i te taonga: 138 pcs
Whakaahuatanga: SHORT PARTITION 456-SP
Whakaahuatanga: SHORT PARTITION 446-SP
Whakaahuatanga: HORIZ LONG PARTITION 446-HLP
Tikiake:
Whakaahuatanga: TEST TERMINAL STRIP 10POS
I roto i te taonga: 209 pcs
Whakaahuatanga: SHORT PARTITION 455-SP
Whakaahuatanga: HORIZ SHORT PARTITION 448-HSP
Whakaahuatanga: TEST TERMINAL STRIP 14POS
I roto i te taonga: 167 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel