338TMA035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 338TMA035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 338TMA035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 338TMA035M
Tau Wae 338TMA035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74925 pcs Pepa Raraunga 338TMA035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia x 1.614" L (16.00mm x 41.00mm)
Raupapa TMA Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.645mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 101 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 101 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF