338LBA050M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338LBA050M2CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 338LBA050M2CC
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 338LBA050M2CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 338LBA050M2CC
Tau Wae 338LBA050M2CC Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48467 pcs Pepa Raraunga 338LBA050M2CC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9375A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 1572-1443
338LBA050M2CC-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 175.83 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 175.83 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose