337XMPL6R3YG19
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337XMPL6R3YG19 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337XMPL6R3YG19
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 337XMPL6R3YG19.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337XMPL6R3YG19
Tau Wae 337XMPL6R3YG19 Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58018 pcs Pepa Raraunga 337XMPL6R3YG19.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa XMPL
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 301.4 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 301.4 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono Decoupling