337TMA035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337TMA035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 337TMA035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337TMA035M
Tau Wae 337TMA035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166231 pcs Pepa Raraunga 337TMA035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia x 0.827" L (10.00mm x 21.00mm)
Raupapa TMA Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 495mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 703 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF