337SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337SAK035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337SAK035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 337SAK035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337SAK035M
Tau Wae 337SAK035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249752 pcs Pepa Raraunga 337SAK035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa SAK Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 703 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose