337LBA250M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LBA250M2CD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337LBA250M2CD
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 337LBA250M2CD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337LBA250M2CD
Tau Wae 337LBA250M2CD Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49297 pcs Pepa Raraunga 337LBA250M2CD.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4549A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 753.57 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 753.57 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF