337HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337HSM050M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 337HSM050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 337HSM050M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 337HSM050M
Tau Wae 337HSM050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4723 pcs Pepa Raraunga 337HSM050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HSM Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 502 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 502 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 330µF