334SML050MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334SML050MD4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 334SML050MD4
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 334SML050MD4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 334SML050MD4
Tau Wae 334SML050MD4 Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1325205 pcs Pepa Raraunga 334SML050MD4.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 5.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.55mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 602.86 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 602.86 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.33µF