277KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
277KXM035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 277KXM035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 277KXM035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 277KXM035M
Tau Wae 277KXM035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267865 pcs Pepa Raraunga 277KXM035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 625mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 130 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 736.8 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 736.8 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose