255PHC600K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255PHC600K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 255PHC600K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.5UF 10% 600VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 255PHC600K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 255PHC600K
Tau Wae 255PHC600K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 2.5UF 10% 600VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46014 pcs Pepa Raraunga 255PHC600K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.866" Dia x 1.811" L (22.00mm x 46.00mm) Raupapa PHC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR, Low ESL ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.4 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.5µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 2.5µF Nga tono DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching