229LBA025M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
229LBA025M2EE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 229LBA025M2EE
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 229LBA025M2EE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 229LBA025M2EE
Tau Wae 229LBA025M2EE Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47528 pcs Pepa Raraunga 229LBA025M2EE.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 5.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.1625A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33.91 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 33.91 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 22000µF