228TTA080M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA080M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 228TTA080M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL
Ngā Rauemi: 228TTA080M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 228TTA080M
Tau Wae 228TTA080M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31600 pcs Pepa Raraunga 228TTA080M.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Raupapa TTA Ripple Current @ Low Frequency 2.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8928A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 106 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 106 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF