228LMB080M2BF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 228LMB080M2BF
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: 228LMB080M2BF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 228LMB080M2BF
Tau Wae 228LMB080M2BF Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77863 pcs Pepa Raraunga 228LMB080M2BF.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LMB Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5375A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 188.394 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 188.394 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF