228LBA063M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBA063M2CC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 228LBA063M2CC
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: 228LBA063M2CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1680 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 228LBA063M2CC
Tau Wae 228LBA063M2CC Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79853 pcs Pepa Raraunga 228LBA063M2CC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.875A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 226.07 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 226.07 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF