227KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227KXM025M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227KXM025M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 227KXM025M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227KXM025M
Tau Wae 227KXM025M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 799041 pcs Pepa Raraunga 227KXM025M.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1572-1707
227KXM025M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 220 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.055 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.055 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF