227HSM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 227HSM035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 227HSM035M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 227HSM035M
Tau Wae 227HSM035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5225 pcs Pepa Raraunga 227HSM035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa HSM Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 325mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 904 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 904 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
227KBM050M
227KBM050M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 333086 pcs
Tikiake: 227KBM050M.pdf
RFQ
227HSM010M
227HSM010M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE