226TLS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226TLS016M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 226TLS016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: 226TLS016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 226TLS016M
Tau Wae 226TLS016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366112 pcs Pepa Raraunga 226TLS016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Raupapa TLS Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12.057 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 12.057 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose