224MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MPR400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 224MPR400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 224MPR400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 224MPR400K
Tau Wae 224MPR400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 358304 pcs Pepa Raraunga 224MPR400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Raupapa MPR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.22µF