224MABA01KGL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MABA01KGL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 224MABA01KGL
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 224MABA01KGL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 224MABA01KGL
Tau Wae 224MABA01KGL Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70532 pcs Pepa Raraunga 224MABA01KGL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Raupapa MAB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.22µF