222MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
222MPW400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 222MPW400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 222MPW400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 222MPW400K
Tau Wae 222MPW400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178604 pcs Pepa Raraunga 222MPW400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 2200pF