207DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
207DCN2R7M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 207DCN2R7M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP 200F 20% 2.7V T/H
Ngā Rauemi: 207DCN2R7M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 207DCN2R7M
Tau Wae 207DCN2R7M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP 200F 20% 2.7V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3795 pcs Pepa Raraunga 207DCN2R7M.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa DCN Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 1572-1356
207DCN2R7M-ND
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 200F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 15 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
Te kaha 200F