205PPS102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205PPS102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 205PPS102K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2UF 10% 1KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: 205PPS102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 205PPS102K
Tau Wae 205PPS102K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 10% 1KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11641 pcs Pepa Raraunga 205PPS102K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 525V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.299" Dia x 1.811" L (33.00mm x 46.00mm) Raupapa PPS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.6 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2µF Film Capacitor 525V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 2µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber