188KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
188KXM035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 188KXM035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 188KXM035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 188KXM035M
Tau Wae 188KXM035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134973 pcs Pepa Raraunga 188KXM035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 2.076A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.46A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 43 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110.5 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 110.5 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
188KXM025M
188KXM025M
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H
I roto i te taonga: 200070 pcs
Tikiake: 188KXM025M.pdf
RFQ
188LMB160M2EF
188LMB160M2EF
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
I roto i te taonga: 22844 pcs
Tikiake: 188LMB160M2EF.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
Tikiake:
188LBB200M2EG
188LBB200M2EG
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Tikiake: 188LBB200M2EG.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM
188LBB100M2BF
188LBB100M2BF
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Tikiake: 188LBB100M2BF.pdf
188LBA200M2EG
188LBA200M2EG
Tikiake: 188LBA200M2EG.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK 4POS SIDE 5.08MM PCB
188LBB100M2DD
188LBB100M2DD
Tikiake: 188LBB100M2DD.pdf
188LBA200M2EH
188LBA200M2EH
Tikiake: 188LBA200M2EH.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel