159LMU025M2DF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
159LMU025M2DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 159LMU025M2DF
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 159LMU025M2DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 159LMU025M2DF
Tau Wae 159LMU025M2DF Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga 159LMU025M2DF.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LMU Ripple Current @ Low Frequency 3.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.9125A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 44.21 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 44.21 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
159LMB050M2EH
159LMB050M2EH
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
I roto i te taonga: 18134 pcs
Tikiake: 159LMB050M2EH.pdf
RFQ
159Q
159Q
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FIXED IND 7H 150MA 100 OHM CHASS
I roto i te taonga: 3978 pcs
Tikiake: 159Q.pdf
RFQ
159LBB063M2EH
159LBB063M2EH
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: SNAP MOUNT 85C
Tikiake: 159LBB063M2EH.pdf
159M
159M
Whakaahuatanga: FIXED IND 15H 100MA 256 OHM CHAS
Tikiake: 159M.pdf
159S
159S
Whakaahuatanga: FIXED IND 4H 225MA 65 OHM CHASS
Tikiake: 159S.pdf
159T
159T
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.5H 300MA 43 OHM CHAS