159LBA035M2EE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 159LBA035M2EE
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: 159LBA035M2EE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 159LBA035M2EE
Tau Wae 159LBA035M2EE Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30554 pcs Pepa Raraunga 159LBA035M2EE.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.25A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 44.21 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 44.21 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF