157KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157KXM035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 157KXM035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 35V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 157KXM035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 157KXM035M
Tau Wae 157KXM035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 35V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 947804 pcs Pepa Raraunga 157KXM035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 304mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1572-1678
157KXM035M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 220 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3263 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.3263 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
157DER2R5SCP
157DER2R5SCP
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP 150F -20%, +50% 2.5V T/H
I roto i te taonga: 7314 pcs
Tikiake: 157DER2R5SCP.pdf
RFQ
157J
157J
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FIXED IND 10H 65MA 205 OHM CHASS