157AXZ010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157AXZ010M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 157AXZ010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 157AXZ010M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 157AXZ010M
Tau Wae 157AXZ010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 838515 pcs Pepa Raraunga 157AXZ010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 440 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.21 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.21 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
157ALG035MFBJ
157ALG035MFBJ
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
I roto i te taonga: 95585 pcs
Tikiake: 157ALG035MFBJ.pdf
RFQ
157B104MX
157B104MX
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR