155KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155KXM100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155KXM100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 100V T/H
Ngā Rauemi: 155KXM100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155KXM100M
Tau Wae 155KXM100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2565002 pcs Pepa Raraunga 155KXM100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 13.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 27 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 88.419 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 88.419 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose