154PPS152K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPS152K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 154PPS152K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 1.5KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: 154PPS152K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 154PPS152K
Tau Wae 154PPS152K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 1.5KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40005 pcs Pepa Raraunga 154PPS152K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" Dia x 1.339" L (17.50mm x 34.00mm) Raupapa PPS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8.7 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 600V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber