154MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MPW160K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 154MPW160K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 160VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 154MPW160K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 154MPW160K
Tau Wae 154MPW160K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 160VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206076 pcs Pepa Raraunga 154MPW160K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.571" L (7.50mm x 14.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 0.15µF