154MABA05KGS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MABA05KGS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 154MABA05KGS
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 1.2KVDC RAD
Ngā Rauemi: 154MABA05KGS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 154MABA05KGS
Tau Wae 154MABA05KGS Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 1.2KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62276 pcs Pepa Raraunga 154MABA05KGS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1200V (1.2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Raupapa MAB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.15µF
Nga tono Motor Run
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
154HC4102K2UM8
154HC4102K2UM8
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 1KVAC CHAS MT
I roto i te taonga: 494 pcs
Tikiake: 154HC4102K2UM8.pdf
RFQ
154E
154E
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FIXED IND 20H 20MA 1.666 KOHM
I roto i te taonga: 6670 pcs
Tikiake: 154E.pdf
RFQ
154H
154H
Whakaahuatanga: FIXED IND 4H 50MA 300 OHM CHASS