153MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
153MSR102K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153MSR102K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 1KVDC RAD
Ngā Rauemi: 153MSR102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153MSR102K
Tau Wae 153MSR102K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 1KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 504569 pcs Pepa Raraunga 153MSR102K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.551" L x 0.315" W (14.00mm x 8.00mm) Raupapa MSR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.015µF