106AXZ025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106AXZ025M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 106AXZ025M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 106AXZ025M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 106AXZ025M
Tau Wae 106AXZ025M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1066510 pcs Pepa Raraunga 106AXZ025M.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa AXZ Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.8 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 23.21 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 23.21 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Seeed
Whakaahuatanga: ENERGY MONITOR SHIELD V2
I roto i te taonga: 4870 pcs
Tikiake:
RFQ
106AVD050MER
106AVD050MER
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
I roto i te taonga: 5947 pcs
Tikiake: 106AVD050MER.pdf
RFQ
1069A 0107500
1069A 0107500